Historie úspěchu

Naděžda Leščinská

Naděžda Leščinská

Руководитель юридической службы

Nadezhda Leshchinskaya nastoupila do společnosti v roce 2010 a během této doby vyrostla ve své pozici z právní poradkyně na vedoucí právního oddělení.

Maximální zapojení do různých procesů umožňuje Naděždě vyhnout se mnoha rizikům v činnosti TELS CARGO. Je uznávanou odbornicí nejen v právním oddělení, ale i v dalších divizích společnosti. Podle kolegů, kteří bezpodmínečně uznávají její vůdčí kvality a vysokou autoritu, spolu s odpovědností a slušností, byla opakovaně oceněna nominací „Nejlepší vedoucí oddělení“.

Slova podpory nám všem v tomto těžkém období proto znějí takto: „Život se zrychluje a stále častěji nás staví před nové výzvy. Není jediná šance, že by se probíhající procesy zpomalily, aby počkaly na ty, kteří zaostávají, stejně jako není šance, že se vše vyřeší samo. Ale máme příležitost ukázat své nejlepší lidské a obchodní kvality, abychom přizpůsobili podnikání a vybudovali svět takový, jaký ho chceme mít. Chtěl bych nám všem popřát odolnost, flexibilitu a nové široké obzory. Hodně štěstí nám všem, milí kolegové!

„Nikdo z nás na začátku roku 2022 nepředpokládal, že budou vytvořeny podmínky, což nám ztíží práci. Samozřejmě jsou to nesmírně těžké časy. nejen pro dopravce, ale i pro další podniky. Obtížné – ale ne nemožné. Jsem si jist, že celý tým TELS CARGO udělá vše, co na něm závisí, překonat toto období důstojně.