Historie úspěchu

Pavel Kirichenko

Pavel Kirichenko

Čínský projektový manažer

Svého času Pavel na stáži v TELS CARGO v roce 2013 zaujal jako specialista s nestandardním vzhledem a přístupem, který mu umožňuje nabízet nečekaná řešení problémů. Již tehdy bylo možné posoudit jeho cílevědomost, aktivitu a pochopení vytyčených cílů.

Pavel se ze specialisty dostal na vedoucího dnes už velkého oddělení - Klientského oddělení (Čína, Asie, SNS). Pavel si takovou důvěru získal při práci s těžkým klíčovým zákazníkem Renaultu, opakovaným vysokým výkonem svého oddělení, projevením iniciativy, dalším úsilím o dosažení pozitivního výsledku, sestavením týmu profesionálů ve svém oddělení. Zvláště cenná je jeho touha po neustálém rozvoji, rozvaha v úsudcích a rozhodnutích.

Pavel Kirichenko je absolventem Personální zálohy 2016-2018, studium úspěšně zakončil zlatým diplomem. A na konci roku 2019 obdržel zasloužené ocenění „Za mobilizaci v kritické situaci“.

Podle kolegů je Pavel výborný v organizaci a motivaci týmu. Zde je jeho slovo na rozloučenou, které nám všem vyjadřuje důvěru: „Situace s přepravou čínského zboží do Evropy je velmi obtížná. V čínském směru se očekává rychlý růst objemů v Ruské federaci. Souvisí to především s touhou ruského obchodu nahradit evropské zboží čínským a také na pozadí dočasně posíleného rublu. V našem případě máme spolehlivá řešení pro organizaci příjezdů našich vozidel na čínskou stranu, která nám umožní být v tomto směru efektivnější než noví hráči a nabídnout zákazníkům relativně stabilní podmínky a dodací lhůty.“

„Nikdo z nás na začátku roku 2022 nepředpokládal, že budou vytvořeny podmínky, což nám ztíží práci. Samozřejmě jsou to nesmírně těžké časy. nejen pro dopravce, ale i pro další podniky. Obtížné – ale ne nemožné. Jsem si jist, že celý tým TELS CARGO udělá vše, co na něm závisí, překonat toto období důstojně.