FAQ

ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Stáhnout dokumenty

Park TELS CARGO

 • Prodáváte použité vybavení
  V rámci obnovy vozového parku prodáváme ojetá vozidla včetně spřažených: MAN, Volvo, LOW tahače, Schmitz Cargobull a návěsy KRONE, KRONE MEGA. Zařízení je v dobrém stavu s nájezdem maximálně 600 000 km. Zjistěte více o prodeji ojetých vozidel.
 • Kolik vozů je ve vozovém parku TELS CARGO?
  V současné době tvoří vozový park TELS CARGO více než 300 vozidel s ruskou a českou registrací. Zjistěte více o našich traktorech.
 • Jaké je průměrné stáří vozů TELS CARGO
  Průměrné stáří vozidel TELS CARGO není vyšší než tři roky. Více o vozovém parku TELS CARGO.

Společnost TELS CARGO

 • Najímáte pouze řidiče? A do kanceláře?
  Aktuální volná místa TELS CARGO na webu tels-cargo.ru a na stránce aktivních volných míst. Včetně toho, že neustále hledáme zaměstnance do našich kanceláří. Více podrobností na stránce aktivních volných míst.
 • Jak dlouho společnost působí na trhu logistických služeb?
  TELS CARGO působí na trhu doručovacích služeb již více než 15 let. Za tuto dobu jsme nasbírali rozsáhlé zkušenosti s dodávkou jakéhokoli nákladu, vybudovali stálou zákaznickou základnu, otevřeli nové směry, rozšířili vozový park na více než 300 kusů tahačů a přívěsů. Více o naší historii.
 • Kolik zaměstnanců ve společnosti TELS CARGO
  TELS CARGO je mezinárodní dopravce, proto aktivně rozvíjíme hlavní směry doručování nákladu po celém euroasijském kontinentu. V současné době společnost zaměstnává více než 600 vysoce kvalifikovaných odborníků. Zjistěte více o TELS CARGO.

Obchodní TELS CARGO

 • S jakými odvětvími pracujete
  Spolupracujeme s většinou sektorů reálného sektoru ekonomiky a snažíme se pomáhat podnikům rozvíjet se a růst. Zjistěte více o odvětvích a klientech.
 • S jakými směry TELS CARGO pracuje?
  TELS CARGO dodává zboží z Evropy do Ruska, zemí SNS, Číny. Včetně se zabýváme dodávkou zboží z Číny do Ruské federace, zemí SNS, zemí EU.
 • Jaké náklady přepravuje TELS CARGO?
  TELS CARGO provádí rozvozy sběrných a kompletních nákladů (od jedné tuny), nadrozměrných nákladů, nebezpečných nákladů (ADR), vysoce hodnotných nákladů, provádíme projektové dodávky nákladů. Nabízíme také spediční služby. Zjistěte více o službách doručování nákladu.