FAQ

ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Park TELS CARGO

Společnost TELS CARGO

 • Najímáte pouze řidiče? A do kanceláře?
  Aktuální volná místa TELS CARGO na webu tels-cargo.ru a na stránce aktivních volných míst. Včetně toho, že neustále hledáme zaměstnance do našich kanceláří. Více podrobností na stránce aktivních volných míst.
 • Jak dlouho společnost působí na trhu logistických služeb?
  TELS CARGO působí na trhu doručovacích služeb již více než 15 let. Za tuto dobu jsme nasbírali rozsáhlé zkušenosti s dodávkou jakéhokoli nákladu, vybudovali stálou zákaznickou základnu, otevřeli nové směry, rozšířili vozový park na více než 300 kusů tahačů a přívěsů. Více o naší historii.
 • Kolik zaměstnanců ve společnosti TELS CARGO
  TELS CARGO je mezinárodní dopravce, proto aktivně rozvíjíme hlavní směry doručování nákladu po celém euroasijském kontinentu. V současné době společnost zaměstnává více než 800 vysoce kvalifikovaných odborníků. Zjistěte více o TELS CARGO.

Obchodní TELS CARGO

 • S jakými odvětvími pracujete
  Spolupracujeme s většinou sektorů reálného sektoru ekonomiky a snažíme se pomáhat podnikům rozvíjet se a růst. Zjistěte více o odvětvích a klientech.
 • S jakými směry TELS CARGO pracuje?
  TELS CARGO dodává náklad z a do Evropy, Číny, Turecka, Střední Asie, Východní Asie a dalších zemí. Více než 50 zemí, kam se náklad doručuje.
 • Jaké náklady přepravuje TELS CARGO?
  TELS CARGO provádí rozvozy sběrných a kompletních nákladů (od jedné tuny), nadrozměrných nákladů, nebezpečných nákladů (ADR), vysoce hodnotných nákladů, provádíme projektové dodávky nákladů. Nabízíme také spediční služby. Zjistěte více o službách doručování nákladu.